TEKSTESHQIP

Anila Muja
Mos Fol Per Ndjenja
Lyrics

Ku ke ti (2x)
Kur t'kom dasht un
Kur ti mu m'ke mungu
E mungon shum
Nuk je kan ngat meje
Nuk je kan ti
Pak dashni (2x)
E mem dhan ti

Cdo nat (2x)
Un kom mbet vetëm
Kam mbet vetëm
Ti mu mke humb për tan jetën

(2x)
Rri ti mos fol per ndjenja
Te ti mo un nuk kthena
Veq dy t'huj na jena
Kurgjo mo bashk nuk kena

Ka ndryshu (2x)
Te un cdo sen
S'du me t'pa (2x)
Mo n'rreth tem
Nuk je kon ngat meje
Nuk je kan ti
Pak dashni (2x)
E me m'dhan ti

çdo nat (2x)
Un kom mbet vetëm
Kam mbet vetëm
Ti mu m'ke humb për tan jetën

(2x)
Rri ti mos fol per ndjenja
Te ti mo un nuk kthena
Veq dy t'huj na jena
Kurgjo mo bashk nuk kena

DËRGOI:
INFO
Më datë 4 Shtator 2020, Anila Muja publikon videoklipin "Mos Fol Per Ndjenja". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.