Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Dervina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Anisa Dervina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 2003, Anisa Dervina merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Syte E Zemres". Në vitin 2002, Anisa Dervina merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Prill 2006, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Me Harro". Në Maj 2008, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "As Afer As Larg". Në Maj 2009, Anisa Dervina merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dikush Nga Dy". Në Qershor 2011, Anisa Dervina merr ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Joanna Wakeley

Ariana Bushati

Dr.Nice

Kristine Elezaj

Ariana Cena

Almeda Luca

Viki

Diinora

Armela Tusha

Doruntina Qamili (Dina)


Tags: Anisa Dervina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet