Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Dervina - Ne Qiell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Dikush gabon, dikush tjeter me fal harron
eshte shume e thjeshte te besh si une.
Sikur dashurojme, sikur pendohemi
eshte shume e thjeshte te besh si une
sikur jetojme.

(refreni)
Sjam une zoti yt dhe as ti, nuk lutesh dot
mos kthe koken te me shohesh, ne qiell nuk vjen dot
sjam zoti yt e mos mu lut, do fluturoj
ti vete e zgjodhe ate rruge, nuk ecen dot.

Dikush harron, dikush kujtohet qe jeton
por asnje lutje per ate, qe lendon.

(refreni)
Sjam une zoti yt dhe as ti, nuk lutesh dot
mos kthe koken te me shohesh, ne qiell nuk vjen dot
sjam zoti yt e mos mu lut, do fluturoj
ti vete e zgjodhe ate rruge, nuk ecen dot.

Sjam zoti yt e mos mu lut, do fluturoj
ti vete e zgjodhe ate rruge, nuk ecen dot.

Sjam une zoti yt dhe as ti, nuk lutesh dot
mos kthe koken te me shohesh, ne qiell nuk vjen dot.Publikimi: 18/10/2011Më Shumë Këngë Nga Anisa Dervina:


Komente mbi këtë këngëAnisa Dervina - Ne Qiell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Qiell".
3. Video është e këngës "Ne Qiell", por nuk këndohet nga Anisa Dervina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.