Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Dervina - Dikush Nga Dy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

06/08/2009

2009-08-06T08:03:44+00:00Po endem neper naten e ftohte
mundohem te gjej pak lumturi
por
imazhi yt me shoqeron
kerkon te me thote
me harro...

Dikush nga ne lajmeroi gjerat sdo jene me njesoj
buzeqeshi u largua
mbi harresen jetoi

mos kerko qe te ndjej
veten time lendoj
sa shume kujtime vetem per te thene shko...

Nje zemer e lenduar tha
sikur te kem dhe nje mundesi
por
do doja qe ti thoja po...
nuk mund te harroj dhe te vazhdoj

dikush nga ne lajmeroi.....................................


Më Shumë Këngë Nga Anisa Dervina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet