Anisa Grenazi
Anisa Grenazi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 17 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Anisa Grenazi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Anisa jeton në Kukës dhe prindërit e saj kanë qenë shtysa më e madhe që Anisa të shkonte për të konkurruar në “The Voice Kids”. Anisa është shoqje e ngushtë me Alisjan (konkurrente e skuadrës Gjoka) si dhe me Danielën, gjysmëfinaliste e edicionit të kaluar. Pasioni i saj është volejbolli dhe e ushtron këtë sport në qytetin e saj. Në Audicionet e Fshehura ajo u paraqit me këngën “Friends” të Marshmallo dhe Anne Marie që bëri të ktheheshin dy nga t...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0