Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Hoda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 12 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Anisa Hoda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo fitoi çmimin e pare me 15 prill 2015 ne Viuhela Fest Prishtine me kengen "Kenga ime". Në Korrik 2015, Anisa Hoda merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Nje Porosi". Në një skenë madhështore në Sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë u organizua mbrëmja për fëmijë, ku Anisa Hoda rrembeu çmimin kryesor me një këngë mjaft të bukur dhe koreografi profesionale të përgatitur nga Jeton Forfi (Art Design). Në Gusht 2016, Anisa Hoda merr pjes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rita Daklani

Vesa Hamdiu

Finesa Sadiku

Blinera Jashanica

Eanda Nishevci

Lorena Shala

Fatlinda Leku

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani

Janina Mustafa


Tags: Anisa Hoda

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet