Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  79
 • Vendlindja:
 • Volljak 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Anisa Berisha është një shkrimtare e vogël. Ajo ka filluar te qes vjersha ajo do te mundohet te behet poete e njohur ka filluar te qes vjersha per: Shkollen, Nenen, Babin, Mesuesin, Gjyshin etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Sala Gashi

Genta Maliqi

Djellza Behramaj

Lejla Bela

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Elsa Aliu

Ezana Morina

Liza Musliu

Albena Bajraktari


Tags: Anisa Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet