Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anisa Shabani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Anisa Shabani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo jeton në Ferizaj dhe ka nisur të këndojë në vitin 2013. Ndjek shkollën e muzikës për flaut. Ka qenë pjesë e çdo aktiviteti muzikor të organizuar në Kosovë dhe i pëlqen të marrë pjesë dhe në festivale që zhvillohen në rajon. Ajo që e shoqëron kudo dhe e mbështet në çdo hap të saj është mami, por për aktivitetet Anisa ka edhe një manaxhere që kuron çdo detaj. Ëndrra më e madhe është të përfaqësojë Kosovën në vende të ndryshme të botës. Në Audic...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mejba Kadija

Uendi Zylaj

Daniela Toçi

Altea

Sara Bajraktari

Erta Qerimi

Rinesa Peci

Anita Lestrani

Aurora Karaqica

Eanda Nishevci


Tags: Anisa Shabani

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet