Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa Smajlaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Anisa Smajlaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Anisa Smajlaj merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Në Shtator 2016, Anisa Smajlaj merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Kodi I Dashurise". Më datë 30 Shtator 2020, Anisa publikon videoklipin "Mos U Kthe". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi u prodhua nga kompania EGO Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Ardita Begu

Samira

Florida Dushku

Marigona Vitia

Xhirjana

Ervisa

Jola

Jona

Sarentina Cako

Tags: Anisa Smajlaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet