TEKSTESHQIP

Anita Bitri
Dashuri, Ke Emrin Tim
Lyrics

NUK ME DUHET MESHIRA JOTE
ME LER TE QET
DUKESH SIKUR VJEN
PREJ NJE TJETER BOTE
PREJ TJETER PLANET
EEEEEEEEEE

JAM NJE VAJZ
ME ZERIN TIM TRGOJ
DASHURIN
QE MUA ME MUNDOI
TE BESOVA
ME ZEMREN NE CDO FJALE
TE BESOVA
ME EMRIN TEND
JETOVA GJATE
AH SA SHUME JETOVA
KUR SME DESHE
I KTHEVA STINET NE VJESHTE
CDO GJE TONEN
E VYSHKA NE NJE CAST
SHPIRTIN TIM
E NGRITA LART NE QIELL
DHE E NDJEVA
SE KAM VEC NJE JETE

JO JO OOOOO
DASHURIN
CDO NJERI S'E FAL KOT
JOOOOOOOOO

UNE NUK TE DUA
TI ME ZHGENJEVE
DHE S'DI PERSE
A NE KTE BOTE
TI SHUME I VOGEL
NUK DI PSE JE(2here)
PERSERITE PERSERI

DËRGOI: