Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Demiri & Gjyljeta Shamolli - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

AniTa:
Ti Kosove krejt je ndritur
Sot i perngjan diellit

gjyljeta:
Yjet ne ty kan zbritur
Hedhin vallen e gezimit 2x

Anita:
Male shkolla e shpirti
Gisht per gisht hedhin vallen

Gjyljeta:
Loja e kenga fort buqet
Zemra i gzohet asaj nene

Ref.
Me thuaj tash kosove ti kosove
Je buzqeshur je Je krenare
Ke fituar pavaresine
Ndaj je gzuar toke dardane 2x

Anita:
We walk together hand to hand

Gjyljeta:
Song and work wothout resiting

Anita:
Lets Go toward to the europe

GJyljeta:
Kosovo our fatherland.

Anita:
Na prift fati dhe shendeti

Gjyljeta:
Ndertojm jete dhe dashuri

Anita :
Ti kujtojme deshmoret

GJyljeta:
Gjaku i tyre u be Liri !Nuk kemi video për këtë këngë.
Anita Demiri & Gjyljeta Shamolli - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Anita Demiri & Gjyljeta Shamolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Demiri:


Komente 0