A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Hoxha

Tags: Anita Hoxha

Anita Hoxha është një poete e njohur. Si për të gjithë Ju edhe për mua ky vit ishte plotë sakrifica e orë pagjumësie duke biseduar me poezin, shpesh herë lodhur por e lumtur për përgjigjet që poezia me shpirtmadhesinë e saj mundi të më jepte mes vargjeve, përgjigjet që prej vitesh ënderroja të merrja. Një vite që filloi me entusiazmin e librit tim te parë " Zgjimi i nje ëndrrre " dhe u mbyll me ribotimin e tij si nje gezim pa fund nga vlerësimet e lexuësve të mi. Moment i pa harruar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Anita Hoxha ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018