A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Latifi

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  26
  • Origin:
  • Wuppertal 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anita Latifi is a popular singer of Pop music. Anita Latifi ka lindur në Gjermani, ku jeton me prindërit (Mustafë dhe Misrete) dhe tre vëllezër e motra. Ajo është duke ndjekur kolegjin profesional por ëndrra e saj është karriera në muzikë. Si këngëtare, Anita e adhuron Rihanna-n, të cilën e ke imituar duke bërë edhe tatuazhin e njëjtë me të. Ndërkaq në një tatuazh tjetër ajo e ka vënë shkronjën e parë të emrit të babait të saj (M). Prej tij thotë se e trashëgon talentin muzikor, pasi që Musta...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vanessa Krasniqi

Dafina Rexhepi

Ariana

Linda Sadiku

Adalena Seferi

Fiorela Sahiti

Dorina Garuci

Marigona Jelliqi

Besa Krasniqi

Silvana Rusi


Tags: Anita Latifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019