Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Mësuesja E Fshatit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


om moj mesuese si ti vetem nje
je e para qe kam dashur ndnjehre

ti je e jona ti mej mesuese ti je
nje si ti nuk mbete

ti je ajo qe ne te duam
ti je ajo qe je e jona je ti nje ti moj mesuese je yll i botes
qe en na mesove


Ky tekst u dërgua nga  dardanAnita Take
Publikimi: 24/12/1959


Anita Take - Mësuesja E Fshatit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mësuesja E Fshatit".
3. Video është e këngës "Mësuesja E Fshatit", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0