Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anjesa Beqa është një poete e vogël. Ajo ka shkruar disa vjersha si per shembull per 28 nentorin, per 17 shkurtin, per Jusuf Gervallen dhe per mesuesen e saj. Jeton ne Gjakove shkollohet ne shkollen Mustafa Bakia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Lejla Bela

Bleona Salihu

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Sala Gashi

Alberita Rashani

Elsa Aliu

Kujtesa Hetemi

Ezana Morina

Liza Musliu

Tags: Anjesa Beqa


Komente mbi këtë artist