Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anjeza Branka - Me Jep Nje Mundesi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jep Nje Mundesi".
3. Video është e këngës "Me Jep Nje Mundesi", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anjeza Branka - Me Jep Nje Mundesi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

26/07/2009

2009-07-26T08:25:49+00:00Nuk e di
ku ndodhesh ti
nuk e di
ku je tani
nuke e di
pse me largon
nuk e di
me do apo s'me don
me jep nje mundesi
te jetoj me ty
me jep nje mundesi
te tregoj c'fare ndjej per ty
me jep nje mundesi
te dua perseri
te lutem nje mundesi
ooo te lutem nje mundesi

ref
te te tregoj se sa shume te dua
te tregoj se sa ndej per ty
te te tregoj se si une e vuaj pa ty
ooo pa ty... (baby jeje)

nuk e di
c'far te mungon
nuk e di
pse me largon
nuk e di
se c'far ndjen tani
me jep nje mundesi,te lutem
me jep nje mundesiiii
me jep nje mundesi
te jetoj me ty
me jep nje mundesi
te tregoj c'fare ndjej per ty
me jep nje mundesi
te dua perseri
te lutem nje mundesi
ooo te lutem nje mundesi

ref
te te tregoj se sa shume te dua
te tregoj se sa ndej per ty
te te tregoj se si une e vuaj pa ty
ooo pa ty... (baby jeje)


Ky tekst u dërgua nga  bboybesi
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet