Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Anjeza Branka - Tani E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

23/05/2010

2010-05-22T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7
Ref....
thjesht lëre qe të jetoj
thjesht lëre qe të jetoj
dashurin ton...uouououo

e bëj se s'dua të t'humbas
e bëj se s'dua ta lë pas
e bëj se s'dua ta harroj
motivin qe më bën t'jetoj
e bëj se s'dua ta lendoj
ndjënjen qe na krijoj
ndjënjen qe s'është më aty
kur shihemi ne sy
tani e di se sa vlej per ty
sa ekzistoj e kuptoj
tani e di s'te jemi bashk te dy
e kuptoj unë per ty jo nuk ekzistoj

Ref....
thjesht lëre qe të jetoj
thjesht lëre qe të jetoj
dashurin ton...uouououo

jo s'dua qe ta mëndoj
por dua qe ta pranoj
mbes nësh mbaroj

e bëj se s'dua të t'humbas
e bëj se s'dua ta lë pas
e bëj se s'dua ta harroj
motivin qe më bën t'jetoj
e bëj se s'dua ta lendoj
ndjënjen qe na krijoj
ndjënjen qe s'është më aty
kur shihemi ne sy
tani e di se sa vlej per ty
sa ekzistoj e kuptoj
tani e di s'te jemi bashk te dy
e kuptoj unë per ty jo nuk ekzistoj

Ref....
thjesht lëre qe të jetoj
thjesht lëre qe të jetoj
dashurin ton...uouououo

jo s'dua qe ta mëndoj
por dua qe ta pranoj
mbes nësh mbaroj

uouououo.....mbes nësh mbaroj
uououoooooo....uououoooooo


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet