TEKSTESHQIP

Anjeza Branka
Vetem Per Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Per Ty" kënduar nga Anjeza Branka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e krijoi vetë këngëtarja.