Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anjeza Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Anjeza Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. E gjithë familja e saj merret me muzikë dhe Anjezës që e vogël i ka pëlqyer shumë të këndojë. Ka marrë pjesë në programe shkollore artistike, ku ka provuar aftësitë e saj në këndim. Pasion tjetër i saj është vizatimi. Ajo është një lexuese shumë e mirë. ‘The Voice Kids’ e sheh si një mundësi për të përmbushur ëndrrën e saj për t’u bërë një këngëtare profesioniste. Në vitin 2015, Anjeza Gashi merr pjesë në X Factor Albania 4. Në vitin 2018, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Stina Shala

Lorena Shala

Rita Daklani

Vesa Hamdiu

Blinera Jashanica

Eanda Nishevci

Urtina Ramadani

Arsa Dervishi

Anisa Hoda

Blerta Curri


Tags: Anjeza Gashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet