TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Vellezerit Xhauri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vellezerit Xhauri" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ashtu siç pritej, ky krijim muzikor është finalizuar online i realizuar edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 28 Gusht 2015.