TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Dasem Shqiptare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasem Shqiptare" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky krijim muzikor erdhi i finalizuar tek publiku i kompletuar edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 17 Tetor 2015.