TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Te Du
Lyrics
(Feat. Arseni)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Du" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, ky krijim muzikor u prezantua tek publiku i kompletuar me shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 9 Dhjetor 2015.