TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Duhanxhia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duhanxhia" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për tekstin është kujdesur Fran Kodra.