TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Nana Shqiperi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nana Shqiperi" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kënaqësinë e të gjithëve, projekti muzikor ka ardhur në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar mjaft mirë edhe me klip muzikor, i cili u publikua me datë 26 Janar 2017. Këngën e orkestroi Edi Balili.