TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Pse Te Du Kur Nuk Te Kam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Te Du Kur Nuk Te Kam" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti vjen si krijim nga Fran Kodra, teksa kënga vjen me arranzhim nga Luan Dagistani.