TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Te Marrsha Te Keqen Tane
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Marrsha Te Keqen Tane" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që materiali muzikor paraqitet tek audienca i përpunuar në prizmin vizual edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 16 Janar 2017.