TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Perendia Dyte
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perendia Dyte" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është prezantuar tek shikuesit i realizuar me shije edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 15 Shkurt 2020.