TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj Gjonaj
S’Shuhet Hoti As Malesia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S’Shuhet Hoti As Malesia" kënduar nga Anjeza Ndoj Gjonaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek artdhashësit i punuar me një videoklip, i cili u publikua më 20 Qershor 2020.