TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Lum Kush Të Bën Dhëndër Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Kush Të Bën Dhëndër Ty" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti u bë i disponueshëm tek fansat i punuar shumë bukur me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 7 Nëntor 2020.