TEKSTESHQIP

Anjeza Ndoj
Nusja E Vjehrra Me Shku Mirë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja E Vjehrra Me Shku Mirë" kënduar nga Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Dilemës klip po, apo klip jo, i është dhënë një përgjigje, pasi krijimi muzikor bëhet i disponueshëm tek fansat i kompletuar me shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e krijoi Domi Production. Videoklipi u publikua me datë 10 Dhjetor 2022. Komponimi dhe okestracioni mbart firmë nga Besnik Zikolli, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Qazim Çela.