Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anjeza Qose

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Anjeza Qose është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Në Maj 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Gabimisht". Në Nëntor 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Dimension". Më datë 11 Qershor 2019, Anjeza Qose publikon videoklipin "Dasma E Motres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fabjana Hoxha Oxa

Monika

Ola Bakalli

Gresa Hoxha

Dorina

Leonora Rugova

Dea Qerimi

Eir

Jona

Alba Loxha

Tags: Anjeza Qose


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet