Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Corovode 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Anjeza Sakaj është një shkrimtare. Studimet fillore tetevjecare dhe te mesme i ka kryer ne vendlindje, ndersa studimet e larta ne qytetin e Gjirokastres. Per 7 vjet jetoi ne Londer bashke me familjen dhe tashme eshte kthyer ne Shqiperi ku dhe botoi librin e saj te dyte....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Elona Çuliq

Gladiola Busulla

Erjola Kola

Rina Kolonja

Anjeza Dielli

Emma Borovci

Vjollca Pasku

Armonela Gjajku

Eurona Xhemajli

Anisa Bislimaj

Tags: Anjeza Sakaj, Anjeza Ibro


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet