Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Kjo Bote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po jetojm ne nje planet
secili per qejf te vet
dikush mire e dikush keq
s'ka njeri qe e mer vesh

s'di pse mendja mu ka mbush
s'po na ben hesap askush
po s'ke vize ne pasaport
s'ke ku nisesh neper bote
tek e fundit s'ka rendesi
une jam nje njeri
nese dua me shetit
dal me shoqe tre here ne dite


Ky tekst u dërgua nga Lumturie


Nuk kemi video për këtë këngë.
Anjeza Shahini - Kjo Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Bote".
3. Video është e këngës "Kjo Bote", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0