Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

Love ishte fjale
Qe premtuam nje kohe me pare
Ti me dhe krahe e une yje pashe
Keshtjella reres stina ime
Kujtime thurrur neper trup
Kohe e vjeter hek
Fjala e zemeres time je

REF:
Une udhetoj neper bote
Te kerkoj te jemi prane
Dhe pse krahe thyer kam
Mund te fluturoj
Udhetoj neper bote
Te kerkoj te jemi prane
Dhe pse zemren thyer kam
Dashurojjj

Love ishte fjale
Qe premtuam me pare
Ti me dhe krahe e une yje pashe
Keshtjella reres stina ime
Kujtime thurrur neper trup
Kohe e vjeter hek
Fjala e zemeres time je

Une besoj une besoj
E nese humba rrugen e pare
Pran pyesh gjeta fluturoj


Ky tekst u dërgua nga Bina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Anjeza Shahini - Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 1