A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Anonimos - Krejt Dalin Offline  (Feat. Mad Lion)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2011

2011-08-27T19:28:00

Featuring

Mad Lion


Mad Lion:

Jom aj qe luftoj
per kit luft te ashper
ku osht rruga e nxeht
une ngjitem si gjarper
une rregullat i shkeli
se per mu ska rregulla
eliminoj secilin
qe nuk e vrej nga mjegulla
kjo osht vrejtja e fundit bitch
nese fol mas shpine
une repin e boj per qef
ruje kryt ku e shtine
nuk e bojm per pare
po per qefin e dajes
anonimos mad lion
drejt prej venit tngjarjes
do reprea tstudios
qe shajn n mikrofon
e krejt ishe tu ik
kur situata eskalon
pse po fol bitch
po mdoket e paske harru
jom meriton me shpirt
Illuminati FUCK YOU
ju skini potencial
me diskutu me mu
kush po don me dal perball
ouee une ala jom ktu
le repin merre plumin
si boks nftyr
na e kryjm cdo detyr

Ref.x2
Krejt krejt po dalin offline
'na dy kur po hina
nuk po ka tjer online
un jom anonimos e qiky o mad lion
na jena online tjert jasht offline

Anonimos:

Kaniher e pom thir
e i lexoj do komente
i shoh njerzt e sotit qfar thashetheme
sdin qa me thon e fol vet me veti
nuk e din se um kan djal haztreti
haztret e kini xenin po menoj kah muzika
jom estrada ma e re une sjom asi me shtiklla
sjom si ata kullerat qe merren me ....
une jom per te qikat ti fshi sikur fshisa
qka je bo trullan prej qe une qitu krisa
shum repera jon te shpija
'do n'foto me lisa
krejt venet un i maj
e kta i man rrethi
sikur miza qe tkapen kta tkapen mas veti
ma shum ka dislike se sa like i shkreti
rruga si man e kta mahen mes veti
ju kan rah pantollat sikur qikav fustanat
krejt jon ka ndrohen sikur n'tv kanallat

Ref.x2

Krejt krejt po dalin offline
'na dy kur po hina nuk po ka tjer online
un jom anonimos e qiky o mad lion
na jena online tjert jasht offline


Ky tekst u dërgua nga  EnisiBoy
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019