A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mad Lion

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mad Lion është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mad Lion filloi karrierën e tij në muzikë në vitin 1996 dhe publikoi albumin e parë solo (Mad Lion) në vitin 2004. Emri i tij i vërtetë është Luan Zeqiri dhe ishte ndër reperët dhe producentet e parë të skenës muzikore, që i dashur për publikun u bë me hitet e tij “Molla me shërbet”, “Krejt mahalla n'disko”, “Shpresa” e shumë të tjera. Ai prej vitesh ka braktisur Kosovën dhe është vendosur në Zvicër. Në Janar 2003, Mad Lion merr pjesë në Mikro...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Vul Me Gjak (2011)

200 Km N'orë (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Jasht Lojes
Molla Me Sherbet
Hey Miss
Krejt Mahalla Ne Disco
Vul Me Gjak
Kleptocracy
Intro 2011


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Enigma

Diamond

Ummet

Xhevdet Jashari

Mr.Safet

DMC aka Babloki

Eagleye (Kiameti)

D.M.K.

Monny

Izi


Tags: Mad Lion, Madlion, Luan Zeqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019