Official Video

Anonimos - Në Mëngjes  (Feat. Kaltrina)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2013

2013-09-17T11:52:40

Teksti:

Anonimos

Video Produksioni:

VisSoundMediaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Mëngjes" kënduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...