Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
VisSoundMedia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: VisSoundMedia është një video produksion i njohur. Vissoundmedia janë një produksion i ri nga Prishtina, ata realizojnë video nga më të ndryshmet me këngëtarë nga më të famshmit. Disa nga këngëtarët më të famshëm që kanë bashkpunuar me këtë produksion janë: Mc Kresha, rezarta Shkruta, Dafina Dauti, 2 Ton, Vesa Smolica etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Envinion

Euroliza

Produksioni Kola

Onimamedia

Liti

MAF Production

On Records

Supercut

Avi Rinia

L&I Company

Tags: Vissoundmedia, Vsm, Vissound Media


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet