Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: ANS është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Janar 2017, Ans publikon videoklipin "Carramba". Më datë 23 Dhjetor 2017, Ans publikon videoklipin "Oh Me Oh My". Muzika e këngës u punua nga Klevi ABG's, teksti u shkrua nga ANS, ndërsa për orkestrimin u kujdes Klevi ABG's....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

Ponx

Black-Eagle

Uki

Dashoni

Don M1no

A Link

Last Daddy

Sllimi

Bcrazy

Tags: Ans, A.N.S


Komente mbi këtë artist