ANSO
ANSO

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: ANSO është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 20 Nëntor 2020, Dafina Zeqiri publikon videoklipin "Vuj Vuj Vuj (Anso Remix)". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Dafina Zeqiri, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Dafina Zeqiri & Elinel....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0