Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Antea Nuredini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Antea Nuredini është një shkrimtare e vogël. Ajo që në parashkollor nisi të shfaqë talentin e saj. Antea eshtë bërë e njohur nga pjesmarrjet e saj në aktivitete televizive që prëj moshës 2 vjeç. Ajo ka fituar çmimin e parë "POETI ME I MIRË" në rangun e shkollave 9-vjeçareve TIRANË.Ajo gjithashtu është një Kickboksiere e mirë. Ajo luan me skuadrën e basketbollit "DINAMO BASKET 2017" dhe është numri 12. Në vitin 2010 fitoi çmimin "MISS BABY 2019" ose (BEBJA MË E BUKUR) në rang kombëtar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Darla Cepele

Margarita Hajdini

Belinda Naka

Era Jenishi

Gledja Dervishi

Brisilda Aliaj

Egla Lile

Sidorela Cela

Altuna Hyseni

Anjeza Mitaj


Tags: Antea Nuredini

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet