Antidroga
Antidroga

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Antidroga është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. ANTIDROGA është një grup të rinjësh nga qyteti i Durrësit të cilët bëjnë muzikë dhe njëkohësisht argëtojnë fansat e tyre duke krijuar video meme me ato ç’ka ndodh në Shqipëri. Antidrroga është një grup i suksesshëm në rrjetet sociale si dhe në platformën YouTube. Më datë 18 Korrik 2020, Antidroga publikon videoklipin "VKMZ". Më datë 14 Shtator 2020, Antidrroga publikon videoklipin "Bari". Më datë 2 Dhjetor 2020, Antidroga publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 22