Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidrroga - VKMZ Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  10

Se po ka si shume aktrim
Antidroga n'demaskim
S'du te bej degjenerim
Ky eshte shtegu i grupit tim
I grupit tim
Ku dhe jeten jap all-in
Nuk e prek dot trupin tim
Se vin zemrat edhe t'bin
Shum po te pelqen kut ti gati e gjen
Tash merre legen
Fute ne byth ket refren
Je CO2 dhe ktu ka oksigjen
Zini rradhen shikoni
Po vin ca aljen

*Refreni*
Se flasin shum femra
Vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Ka shum pilla qe bejn gja
Po vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Se flasin shum femra
Vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Ka shum pilla qe bejn gja
Po vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra

Krejt me çunat neper vepra
Neper rruge me vite mrena
Neper banda thirren Nona
Rrjete sociale ANTIDRROGA
Çunat mbrapa reaktiva
Fati per disfata tilla
Tapet kuq per kto viktima
T’pres shiritin pa arrit firma.

Maskat ANTIDRROGA plak
1x Maskat antidrroga plak
Femra bikini flak
3x flak, flak, flak.
Haluçinacionet crack
3x crack, crack, crack
Digj gomat apostafat...

*Refreni*
Se flasin shum femra
Vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Ka shum pilla qe bejn gja
Po vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Se flasin shum femra
Vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra
Ka shum pilla qe bejn gja
Po vari karin mer zemra
Vari karin se s'du me permend emra

Te betun n'ket jet t'kemi pushtet
Zoti godet po s'permbushen idet
Dum shum pushtet qe te dalim perfelt
Shnderoj cdo qytet ne krye qytet
Dhe do paragjykojn
Do na qujn ne te met
Por kta te met kan nje plan per ket shtet
Askush nuk e beri gjith keto vjet
JEMI NJE GRUP DO SUNDOJM ME IDE
Antidroga
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2020


Antidrroga - VKMZ
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "VKMZ".
3. Video është e këngës "VKMZ", por nuk këndohet nga Antidrroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 1