Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidroga - Tek Pull Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Tek pull (2x)

Aj aj ej
Çunat i kam çmend kejt
Shiten n’paket n’xhep
Tu lujt me nji bet
Paret veç en bak
Çunat shum fast klass
Duken se kan marr ekstaz
Nuk i myti veç en gaz
Atmosfera po permas

Hajde me ne po do sukses (2x)
Se dita duket qy me mjes
Kur u pa tito till oreks
U tha u bo si tren ekspres

Ty po te duket loje
Me bast s’kena vend tjeter
Shif kuleten full gjithmon kuleten
Kta u treten
Koke me koke me fatin-ma
Manipulu mandatin
Sillni iluminatin
S’kena gjak e t’vina t’hapim

Si kena derdh (2x)
Mos t'dgjoj tatamata
S’keni derdh
Nuk po shoh rezultata

Se jena tek pull (2x)
E kena dhe mjetin e kena dhe detin
Tek pull
E duam miletin e kena qytetin
Tek pull
Ne grupin si shteti ktu identiteti
Tek pull

Jan po ktu paret, firmat dollaret
Makinat e vidha dhe ky me ti full
Ja po jetoi jeten
Me çunat nuk nalem
Dhe zoti e di pse jam un ktu
3 mjetet e zeza dhe maskat e zeza
Do hiqet doreza do vihet proteza
3 çuna te kthesa tu hedh hipoteza
Plani shum lart nuk ka ankesa

Si kena derdh (2x)
Mos t'dgjoj datamata
S’kemi derdh
Nuk po shoh rezultata

Se jena tek pull (2x)
E kena edhe mjetin e kena dhe detin
Tek pull
E duam miletin e kena qytetin
Tek pull
Ne grupin se shteti ktu identiteti
Tek pull


Ky tekst u dërgua nga Emri i youtube : MUZIK SHQIP


Nuk kemi video për këtë këngë.


Antidroga
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2021


Antidroga - Tek Pull
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tek Pull".
3. Video është e këngës "Tek Pull", por nuk këndohet nga Antidroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 1