Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidrroga - Bari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jena barin tu e pi
Hena bon cudi
Era fresket vjen prej deti
Mas ktij bari hudhet grepi
Mas ktij teksti ngrehet beti

Nuk ngacmon askush N 'sesto bari' eshte 'kush'
Ta kaloj pa kusht
Qefin nuk ta heq kerkush
xhepin e kam mbush
Neser nuk kam pun
Hajde se e kam un
Sill vodka shoqerus
Se nuk na plasi k**i
Se ça gjykon mileti
E pim se kena halle,
kena strese ose per qefi
Tu e pi ne per male ose
me pamje nga deti
1 dysh esht tu mbledh nga
veti 3 te veti 10

Jena barin tu e pi
Hona bon cudi
Era fresket vjen vjen prej deti
Mas ktij bari hudhet grepi
Mas ktij teksti ngrihet beti

Vec per qef me cunat e mi
Ndezim barin ne pa kufi
Heizin me rizel e pi
Kjo goca po mshef me dashni
Dita e gjat e prap su lodha
Atmosfera shum po shkoka Vec tu lidh rima me nota
Bari ndez e u mbush gota
E nuk e themi hash-hash
Po si pam bytht e trash (trash)
N'njeren dor kam cigaren
Dhe n tjetren kam nje zog
E ky zog qenka merzitur sot
Cigaren do ta pi m fal nuk t’degjoj dot
Du t’qetsoj trurin t’stakohem nga kjo bote. E t'ikim bashk diku larg
Ne Vien ose ne Prag Shopping, relax
Aty hajd flasim pak Pak me shtruar...
Te dy t’destinuar... Per nj super fundjav... T’paharruar.
I just live to fly,
I ain’t gonna lie
I don’t give a shit if the world is gonna die
I just live to try,
I am going high Look at me baby while
I wave you bye

Jena barin tu e pi
Hona bon cudi
Era fresket vjen vjen prej deti
Mas ktij bari hidhet grepi
Mas ktij teksti ngrihet beti
Ky efekti qe te bente splifi te linte i habitur
Merre pak kte tipin se mduket se akoma ska arritur
Koha spo kalonte kur na xhepi
del blanti papritur
Del blanti papritur


Ky tekst u dërgua nga 🧿👊Antidroga
Publikimi: 14/09/2020


Antidrroga - Bari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bari".
3. Video është e këngës "Bari", por nuk këndohet nga Antidrroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 0