Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidroga - Error Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Jo mos fol me mu tani
Se cdo goditje me ftoh karakterin
Brenda kti beati kam gjith sikletin
Brenda kti zeri kam indetitetin       (2x)

M'thuj a do kishe fuqi
T'vazhdoje t'punoje t'prodhoje risi
T'vazhdoje t'punoje per ket shqiptari
Te shtoje buzqeshjen per cdo njeri

M'thuj a do kishe fuqi
T'vazhdoje t'shperndaje besim
Ku cdo gje te quhet ty krim
Dhe ti prap je viktim

40k,55k,66k,121k
Kush tha qe nuk gjendet fija ne kashte
E radhe me duket do jet me M(milion)

40k,55k,66k,121k
Antidrogsat jan t'fort,antidrogsat jan t'lasht
I shuj kto probleme dhe nezi nje L

Jo mos fol me mu tani
Se cdo goditje me ftoh karakterin
Brenda kti beati kam gjith sikletin
Brenda kti zeri kam indetitetin       (2x)

Jo po po thoni qe skeni kalu ku ish'it goditi one-two
Jo po thoni thoni e keni saju
Ik pyet ne ghetto m'e vertetu
Shum sfida te forta kalum ne nga porta
Shum faqe te forta u fshin me shum nota
Po nuk ka problem se t'e gjith kan disfata
Nuk e mohon dot se t'zen dhe kjo nata
Jam shum i paster ne ket pervoje
Po e mendoj dhe extra provoj
Asiher nuk esht njesoj
Sepse ket her ne spo gabojm
Rruga e lagur me shi
Dritat e forta spo m'bojn mo habi
Qelli esht gri tu ra edhe shi
Un jam ktu prap per t'ju dhen ju dashni

Jo po kemi kemi kalu
Jo po s'kemi s'kemi kalu
E bojm per qef mbeten tu na gjyku
Nuk jena t'vetem kam grupin me mu

Se sjena vetem kena njoni-tjetrin
Kena t'riun t'vjetrin kena forc
Se s'jena vetem sna len miqt ne vetem
Jena t'gjith der n'vdekje ne s'bim posht

Se sjena vetem kena njoni-tjetrin
Kena t'riun t'vjetrin kena forc
Se s'jena vetem sna len miqt ne vetem
Jena t'gjith der n'vdekje ne s'bim posht

Jo mos fol me mu tani
Se cdo goditje me ftoh karakterin
Brenda kti beati kam gjith sikletin
Brenda kti zeri kam indetitetin       (2x)
Antidroga
Publikimi: 25/01/2021
Produksioni: EngliVersal


Antidroga - Error
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Error".
3. Video është e këngës "Error", por nuk këndohet nga Antidroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 0