TEKSTESHQIP

Antidroga
Esta Noche
Lyrics

(2x) Esta Noche tu pi nje tjeter boçe
Bari u ka nez mu ka bo koka si boçe
Esta Noche tymosim dhe me shoqe
Duken super pjeshka po jan goca shum danoçe

Nata kaloj po jo nuk di
Nuk e di as vet se sa kom pi
Nata kaloj prap tu e gdhi
Ftyra e bardhe dhe syt e nxi
Muzika larte veshet e mpi
Nuk kam ça bej pa te nuk rri
Pima ti ujin me pendi
E harrume shku n’shpi
Nuk kemi grupin family
Antidrroga me kot nuk shti
Leri ti fjalt po bej nje vi
Jam shum i dehur po du me pi
Ne nuk lujm vijm dhe gjujm
Nese fjalen po e thu
Ne nuk lujm vijm dhe gjujm
Jan ca tipa kot e vrujn

(2x) Esta Noche tu pi nje tjeter boçe
Bari u ka nez mu ka bo koka si boçe
Esta Noche tymosim dhe me shoqe
Duken super pjeshka po jan goca shum danoçe

(2x) Vim ti killim bitat duket ashiqare
Sa e mir kjo çika shqipe-kosovare
Edhe kur po kcen po sillet lozonjare
I thash hajd me mu se ndrrojna un orare
(3x) Ekipa
(3x) Me dhipa
(2x) Ma dogjen mu shpirtin si kripa

DËRGOI: