A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Antigona Rustolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  143
  • Vendlindja:
  • Istog 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Antigona Rustolli është një këngëtare e njohur. Antigona Rrustolli eshte nje kengetare e mirenjohur qe nga mosha femijrore. Ne moshen 5-vjeqare, Antigona kishte hobi muziken dhe doli menjehere ne skene. Ajo eshte e martuar ka nje djale te vogel dhe jeton ne Prishtine tani. Hapat e pare ne fushen e muzikes per te rritur ishin me kengen "Sonte eshte nata jote", te cilen e ka kenduar ne moshen 26 vjeqare ate keng e rexhistroi ne vitin 2000. Ndersa ne vitet 2001-2002 Antigona nuk ka te ndalu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Miradije Aliu

Antigona Sejdiu

Lora Braha

Fikrije Lushaku

Enxhi Nini

Sherife Sherifi

Odeta Katundi

Drita D'avanzo

Laureta Meci

Alisa Baraku


Tags: Antigona Rustolli, Antigona Rrustolli, Antigona Rostolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019