Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Rustolli - Tash Ja Kurr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zemren time s'dota jap per nje dit as per nje nat. Buzet kurr nuk doti fal kur te dal per her te par.

Nese sote s'me thua sa m'dashuron, ma mir neser harroje takimin ton. Du ta di t'verteten ja tash ja kurr. S'dua t'jem e jotja per aventur.

Nuk dot ket as gje te re pa e ditur se kush je. Pa ta njohur shpirtin fedh ti me mua ske pse del.

3x
Nese sote s'me thua sa m'dashuron, ma mir neser harroje takimin ton. Du ta di t'verteten ja tash ja kurr. S'dua t'jem e jotja per aventur.


Ky tekst u dërgua nga  qendresa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Rustolli - Tash Ja Kurr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Ja Kurr".
3. Video është e këngës "Tash Ja Kurr", por nuk këndohet nga Antigona Rustolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:


Komente 0