Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Rustolli - Nese Sonte Sme Thua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese sonte sma thua

Zemren time sdo ta jap per nje dite as per nje nate buzet kurr nuk do ti fal kur te dal per here te pare

ref:nese sonte sma thua sa me dashuron me mire neser harroje takimin tone,dua ta di te verteten ja tash ja kurr sdua te jem e jotja per aventure

nuk do te kete asgje te re
pa e ditur se kush je pa ta njohur shpirtin tende ti me mua ske pse del

2 here ref:nese sonte sma thua sa me dashuron me mire neser harroje takimin tone,dua ta di te verteten ja tash ja kurr sdua te jem e jotja per aventure


Ky tekst u dërgua nga Xhemmi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Rustolli - Nese Sonte Sme Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Sonte Sme Thua".
3. Video është e këngës "Nese Sonte Sme Thua", por nuk këndohet nga Antigona Rustolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:


Komente 0